kays KAYS GİRİŞ
harita Site Haritası
dil English
İletişim
Ana Sayfa
logo
ortagolge
BEBKA NİSAN AYI TOPLANTISI BİLECİK'TE YAPILDI
9. AR-GE PROJE PAZARI ZİRVESİ BURSA’DA YAPILDI
BURSA RİYAD SEYAHAT FUARI'NDA TANITILDI
SANAYİ SEKTÖRÜ ÜNİVERSİTEYLE BULUŞTU…
BEBKA YÖNETİM KURULU ESKİŞEHİR'DE TOPLANDI
BİLECİK’İN YATIRIM DESTEK STRATEJİSİ HAZIR…
ESKİŞEHİR’İN YATIRIM DESTEK STRATEJİSİ HAZIR…
BERLİN FUARI'NDA BURSA VE ESKİŞEHİR TANITILDI
TechUP EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR…
E.SİMBİYOZ İNGİLTERE GEZİSİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI
Haberler - BURSA RİYAD SEYAHAT FUARI'NDA TANITILDI

Bursa Riyad Seyahat Fuarı’nda tanıtıldı


resim

Avrupa Termal Kentler Birliği (EHTTA) ilk ve tek üyesi Bursa Riyad 2017 Turizm Fuarı’nda ziyaretçileri ile buluştu.

 

2009 yılından bu yana Suudi Arabistan’ın Riyad kentinde düzenlenen ‘Riyad Seyahat Fuarı’nda Bursa, geçen sene olduğu gibi bu sene de yoğun ilgi gördü. 7-10 Nisan 2017 tarihlerinde 50 Ülkeden 250 kurumun katılım sağladığı Riyad Seyahat Fuarı, 30 binden fazla ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

 

Fuar, Riyad Ticaret ve Sanayi Odası Turizm ve Eğlence Komitesi Başkanı ve Riyad Uluslararası Konferans ve Sergi Merkezi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Majid A. Al-Hokair tarafından açıldı.

 

Bursa’nın bağımsız bir stantla katılım sağladığı fuarda, yatırım ortamı ve turizm değerleri birlikte tanıtıldı. UNESCO şehri Bursa'nın tarihi ve doğal güzelliklerinin, termal kaynaklarının İznik Çinisi ile birlikte tanıtıldığı özel olarak tasarlanan stant ziyaretçilerden tam not aldı. Fuara, Bursa Kültür Turizm Tanıtma Birliği Müdürü ve birliğe üye turizm acenteleri katılım sağladı.

 

Bursa Valiliği öncülüğünde, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) ve Bursa Kültür Turizm Tanıtma Birliği organizasyonunda katılım sağlanan fuarın ilk gününde, Riyad Ticaret ve Sanayi Odası Turizm ve Eğlence Komitesi Başkanı Majid A. Al-Hokair, Riyad Kültür ve Tanıtma Müşavirliği ile Riyad Turizm Fuarı Organizatörü Bander AL-GRYNI, Bursa standını ziyaret etti.

 

Bu yıl 9.su düzenlenen Riyad Seyahat Fuarı süresince ziyaretçilere tanıtıma yönelik İngilizce ve Arapça broşür, kitapçık gibi tanıtım materyalleri ile promosyon malzemeleri dağıtıldı.

resim
resim
12/04/2017

Kurumsal
Bölgemiz
Planlama
Destekler
Proje Uygulama
Yatırım Destek
İletişim
     Kullanım Koşulları - Gizlilik - Erişilebilirlik